Select day or night site style
01 Projektowanie stron www

Vettern Kraft tworzy strony internetowe dostosowane do najbardziej wymagających potrzeb i niecodziennych gustów spełniające wszystkie aktualne normy i standardy technologiczne.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Internet to nie tylko centrum komunikacji i rozrywki, a przede wszystkim czwarte medium, gdzie poszukujemy usług, produktów, podpisujemy korzystne kontrakty, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku realizujemy projekty witryn WWW profesjonalnych w swojej prostocie jak i zaawansowanych technicznie, przeznaczonych dla odbiorców indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i bogaty zasób wiedzy, budujemy elektroniczne wizytówki, serwisy informacyjne, portale społecznościowe i edukacyjne, uruchamiamy nowoczesne sklepy on-line w pełni przygotowane do sprzedaży wskazanych towarów. Projektując wirtualne serce Twojej działalności szczególny nacisk kładziemy na przejrzystą wygląd oraz czytelny układ nawigacji. Dobór odpowiedniej szaty graficznej oraz ostateczny kształt projektowanej strony WWW zależy od preferencji naszych Klientów, a po części także grupy odbiorców, do których kierowana jest witryna. Oryginalność projektów to cecha, która ma wyróżniać, nie upodabniać do setek tysięcy istniejących już witryn.

Oferowane projekty WWW charakteryzuje wysoki poziom użyteczności, dzięki programowaniu i wdrażaniu autorskich systemów zarządzania treścią CMS (Content Management System) klient ma możliwość samodzielnej aktualizacji zawartości serwisu bez konieczności ingerencji w źródło i zmiany grafiki, dzięki czemu prowadzenie własnej witryny on-line jeszcze nigdy nie było takie proste.

Projektowanie stron internetowych opieramy o optymalizację pod kątem wyszukiwarek. W ten sposób uzyskujemy wyższe pozycje w najpopularniejszych wyszukiwarkach, takich jak google czy onet. Wysokie pozycje w rankingu to przede wszystkim duża liczba odwiedzin klientów i tym samy znaczny wzrost sprzedaży.

Pomagamy odnieść sukces i spełnienie w samorealizacji rozbudowując istniejące już strony internetowe, uruchamiając blogi internetowe czy dostosowując oprogramowanie Open Source (Word Press, Joomla, Php-Nuke, Papoo, Mambo) do oczekiwań klienta.

Projektowanie stron internetowych to nie tylko umiejętność przelania oczekiwań klienta w kod źródłowy, to także szeroko pojęte doradztwo związane z marketingiem internetowym, panującymi trendami i wdrażaniem nowych technologii pomagających rozwijać pasje, biznes, mnożyć pieniądze i zawierać nowe znajomości, dlatego chętnie przebudowujemy gotowe witryny pomagając odnieść sukces.

Najważniejsze dziedziny usług naszej firmy w podsumowaniu:

  • projektowanie stron WWW
  • projektowanie internetowych wizytówek firmy
  • tworzenie stron WWW w oparciu o system zarządzania treścią
  • projektowanie i uruchamianie stron WWW w multimedialnej technologii flash
  • budowanie sklepów internetowych
  • budowa portali i wortali
  • webdesign, projektowanie i wdrażanie zmiany wyglądu istniejących już serwisów
  • usługi doradztwa projektowego rozbudowy i przebudowy istniejących już stron WWW
02 Animacje Flash
03 Prezentacje multimedialne
04 Identyfikacja wizualna
05 Pozycjonowanie
06 Bezpieczeństwo
07 Usługi komputerowe
08 Hosting